Реал Мадрид »Рекорд против ...

Реал Мадрид »Рекорд против ...Противници из Аргентине М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Боца Јуниорс Боца Јуниорс 1 0 0 1 1: 2
Снимите против Сан Лорензо Сан Лорензо 1 1 0 0 2: 0
Противници из Аустрије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Аустрија Беч Аустрија Беч 4 два два 0 10: 5
Снимите против ФЦ Вацкер Иннсбруцк ФЦ Вацкер Иннсбруцк 8 4 два два 22: 7
Снимите против Рапид Виенна Рапид Виенна 7 4 1 два 10: 7
Снимите против РБ Салзбург РБ Салзбург 1 1 0 0 1: 0
Снимите против Сторм Граз Сторм Граз два два 0 0 11: 2
Снимите против Бечки спортски клуб Бечки спортски клуб два 1 1 0 7: 1
Противници из Белорусије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против БАТЕ Борисов БАТЕ Борисов два два 0 0 3: 0
Противници из Белгије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Цлуб Бругге КВ Цлуб Бругге КВ 4 1 два 1 5: 5
Снимите против КРЦ Генк КРЦ Генк два 1 1 0 7: 1
Снимите против Роиал Антверп ФЦ Роиал Антверп ФЦ два два 0 0 8: 1
Снимите против РСЦ Андерлецхт РСЦ Андерлецхт 10 5 1 4 23:15
Снимите против Стандард Цорк Стандард Цорк 4 два 0 два 8: 4
Противници из Бразила М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Цоринтхианс СП Цоринтхианс СП 1 0 1 0 2: 2
Снимите против Гремио Порто Алегре Гремио Порто Алегре 1 1 0 0 1: 0
Снимите против Васко да Гама Васко да Гама 1 1 0 0 2: 1
Противници из Бугарске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Левски Софија Левски Софија два два 0 0 3: 0
Снимите против ПФЦ Лудогорец Разград ПФЦ Лудогорец Разград два два 0 0 6: 1
Противници из Хрватске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Динамо Загреб Динамо Загреб два два 0 0 7: 2
Снимите против ХНК Ријека ХНК Ријека два 1 0 1 4: 3
Противници са Кипра М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против АЕЛ Лимассол АЕЛ Лимассол два два 0 0 12: 0
Снимите против АПОЕЛ Никозија АПОЕЛ Никозија 4 4 0 0 17: 2
Снимите против Олимпијакос Никозија Олимпијакос Никозија два два 0 0 14: 1
Противници из Чешке М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против 1. ФК Прибрам 1. ФК Прибрам два 1 1 0 6: 2
Снимите против Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц два 1 1 0 2: 1
Снимите против Спарта Праг Спарта Праг 6 3 1 два 13: 8
Снимите против Викториа Плзен Викториа Плзен два два 0 0 7: 1
Противници из Данске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Б 1909 Оденсе Б 1909 Оденсе два два 0 0 9: 2
Снимите против Б 1913 Оденсе Б 1913 Оденсе два два 0 0 12: 0
Снимите против ФЦ Цопенхаген ФЦ Цопенхаген два два 0 0 6: 0
Снимите против Хвидовре ИФ Хвидовре ИФ два 1 1 0 6: 3
Снимите против Оденсе БК Оденсе БК 4 3 0 1 13: 5
Противници из Енглеске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Арсенал ФЦ Арсенал ФЦ 3 0 два 1 2: 3
Снимите против ФЦ Цхелсеа ФЦ Цхелсеа 3 0 1 два 2: 4
Снимите против Дерби Цоунти Дерби Цоунти два 1 0 1 6: 5
Снимите против Ипсвицх Товн Ипсвицх Товн два 0 1 1 0: 1
Снимите против Леедс Унитед Леедс Унитед два два 0 0 5: 2
Снимите против Ливерпоол ФЦ Ливерпоол ФЦ 6 3 0 3 7: 7
Снимите против Манчестер Сити Манчестер Сити 7 два два 3 8:11
Снимите против Манчестер Јунајтед Манчестер Јунајтед 13 5 5 3 12:20 пм
Снимите против Тоттенхам Хотспур Тоттенхам Хотспур 7 3 два два 8: 5
Противници из Француске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против АЈ Аукерре АЈ Аукерре два два 0 0 5: 0
Снимите против АС Монако АС Монако два 1 0 1 5: 5
Снимите против ОГЦ Нице ОГЦ Нице 4 3 0 1 12: 5
Снимите против Олимпијски Лион Олимпијски Лион 10 3 4 3 14:11
Снимите против Олимпик Марсеј Олимпик Марсеј 4 4 0 0 12: 4
Снимите против Пари Сен Жермен Пари Сен Жермен 10 4 3 3 13:14
Снимите против Реимс стадион Реимс стадион два два 0 0 6: 3
Противници из Немачке М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против 1. ФЦ Каисерслаутерн 1. ФЦ Каисерслаутерн два 1 0 1 3: 6
Снимите против 1. ФК Келн 1. ФК Келн два 1 0 1 5: 3
Снимите против Баиер Леверкусен Баиер Леверкусен 7 4 два 1 15:11
Снимите против Бајерн Минхен Бајерн Минхен 27 12 3 12 42:42
Снимите против Бор, Менхенгладбах Бор, Менхенгладбах 6 два 3 1 12:10
Снимите против Боруссиа Дортмунд Боруссиа Дортмунд 14 6 5 3 12:19
Снимите против Еинтрацхт Франкфурт Еинтрацхт Франкфурт 1 1 0 0 7: 3
Снимите против ФЦ Царл Зеисс Јена ФЦ Царл Зеисс Јена два 1 1 0 3: 2
Снимите против ФЦ Сцхалке 04 ФЦ Сцхалке 04 4 3 0 1 14: 6
Снимите против Хамбургер СВ Хамбургер СВ два 1 0 1 3: 5
Снимите против ТСВ 1860 Минхен ТСВ 1860 Минхен два 1 0 1 3: 2
Снимите против ВфЛ Волфсбург ВфЛ Волфсбург два 1 0 1 3: 2
Снимите против Вердер Бремен Вердер Бремен два 1 0 1 4: 4
Противници из Грчке М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против АЕК Атхен АЕК Атхен 4 1 два 1 10: 6
Снимите против Олимпиакос Пирааус Олимпиакос Пирааус 8 4 3 1 18: 9
Снимите против Панатхинаикос Панатхинаикос два 1 1 0 5: 2
Противници из Мађарске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Будапест Хонвед Будапест Хонвед два два 0 0 3: 0
Снимите против Будапест Васас Будапест Васас 4 3 0 1 9: 3
Снимите против Фехервар ФЦ Фехервар ФЦ два 1 0 1 3: 1
Снимите против Ференцварос ТЦ Ференцварос ТЦ два 1 1 0 7: 2
Снимите против Татабаниа ФЦ Татабаниа ФЦ два 1 0 1 2: 2
Снимите против Пестјпест ФЦ Пестјпест ФЦ два два 0 0 4: 1
Противници са Исланда М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против До Рејкјавика До Рејкјавика два два 0 0 8: 0
Снимите против Кефлавик ИФ Кефлавик ИФ два два 0 0 4: 0
Противници из Ирске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Лимерицк ФЦ (стари) Лимерицк ФЦ (стари) два два 0 0 7: 2
Противници из Италије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против АЦ Милан АЦ Милан 16 7 4 6 27:26
Снимите против АЦФ Фиорентина АЦФ Фиорентина два два 0 0 4: 1
Снимите против АС Рома АС Рома 14 9 два 3 28:12
Снимите против Аталанта Аталанта 1 1 0 0 1: 0
Снимите против између између 17 8 два 7 25:21
Снимите против Јувентус Јувентус 22 Једанаест два 9 29:26
Снимите против Лацио Рим Лацио Рим 4 два два 0 10: 7
Снимите против ССЦ Наполи ССЦ Наполи 4 3 1 0 9: 3
Снимите против Торино ФЦ Торино ФЦ два 1 0 1 2: 3
Противници из Јапана М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Касхима Антлерс Касхима Антлерс два два 1 0 7: 3
Противници из Луксембурга М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Иоутх Есцх Иоутх Есцх два два 0 0 12: 2
Снимите против Ниедерцорн напредак Ниедерцорн напредак два два 0 0 12: 0
Снимите против Спора Лукембург Спора Лукембург два два 0 0 9: 0
Противници са Малте М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Хибернианс ФЦ Хибернианс ФЦ два 1 1 0 5: 0
Противници из Мексика М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против ЦФ Америца ЦФ Америца 1 1 0 0 2: 0
Снимите против Цлуб Нецака Цлуб Нецака 1 0 1 0 1: 1
Снимите против Плави крст Плави крст 1 1 0 0 4: 0
Противници из Марока М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Раја Цасабланца Раја Цасабланца 1 1 0 0 3: 2
Противници из Холандије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против АФЦ Ајак АФЦ Ајак 14 8 два 5 27:15
Снимите против ФЦ Утрецхт ФЦ Утрецхт два два 0 0 4: 1
Снимите против Феиеноорд Феиеноорд 3 два 0 1 9: 3
Снимите против ПСВ Ајндховен ПСВ Ајндховен 8 3 5 1 9: 7
Снимите против Брзина Брзина два два 0 0 2: 0
Противници из Норвешке М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Молде ФК Молде ФК два два 0 0 5: 1
Снимите против Мосс ФК Мосс ФК два два 0 0 4: 0
Снимите против Росенборг БК Росенборг БК 6 5 0 1 14: 5
Противници из Парагваја М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Олимпијски клуб Олимпијски клуб 1 1 0 0 2: 0
Противници из Пољске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против ФКС Стал Миелец ФКС Стал Миелец два два 0 0 3: 1
Снимите против Горник Забрзе Горник Забрзе два два 0 0 4: 2
Снимите против Легиа Варшава Легиа Варшава два 1 1 0 8: 4
Снимите против Висла Краков Висла Краков два два 0 0 5: 1
Противници из Португалије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против ФЦ Порто ФЦ Порто 12 9 1 два 23:10
Снимите против СЛ Бенфица СЛ Бенфица 3 1 0 два 6:11
Снимите против Спортинг ЦП Спортинг ЦП 6 4 1 1 12: 6
Противници из Румуније М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Аргес Питести Аргес Питести два 1 0 1 4: 3
Снимите против Динамо Букурешт Динамо Букурешт 4 3 0 1 12: 6
Снимите против ФЦ Баиа Маре ФЦ Баиа Маре два 1 1 0 5: 2
Снимите против ФК Темишвар ФК Темишвар два 1 1 0 5: 1
Снимите против ФЦСБ ФЦСБ два два 0 0 5: 1
Противници из Русије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против ЦСКА Москва ЦСКА Москва 4 1 1 два 5: 6
Снимите против Динамо Москва Динамо Москва два 1 1 0 6: 2
Снимите против Локомотив Москва Локомотив Москва 4 два 1 1 7: 4
Снимите против Спартак Москва Спартак Москва 8 3 два 3 7: 7
Снимите против Торпедо москва Торпедо москва два 1 0 1 7: 5
Снимите против Зенит Санкт Петербург Зенит Санкт Петербург два два 0 0 5: 1
Противници из Саудијске Арабије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Ал Насср Ал Насср 1 1 0 0 3: 1
Противници из Шкотске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Абердеен ФЦ Абердеен ФЦ 1 0 1 1 1: 2
Снимите против Целтиц ФЦ Целтиц ФЦ два 1 0 1 3: 2
Снимите против Килмарноцк ФЦ Килмарноцк ФЦ два 1 1 0 7: 3
Снимите против Рангерс ФЦ Рангерс ФЦ два два 0 0 7: 0
Противници из Србије М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Црвена Звезда Црвена Звезда 4 два 0 два 6: 6
Снимите против Партизан Партизан 5 3 1 1 7: 4
Противници из Словачке М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Слован Братислава Слован Братислава два 1 1 0 3: 2
Противници из Шпаније М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против АД Алцорцон АД Алцорцон два 1 0 1 1: 4
Снимите против АД Алмерија АД Алмерија 4 3 1 0 11: 3
Снимите против Албацете Албацете 14 Једанаест 3 0 33: 9
Снимите против Алицанте ЦФ Алицанте ЦФ два 1 1 0 3: 2
Снимите против Аренас де Гетко Аренас де Гетко петнаест 9 два 4 46:28
Снимите против Атхлетиц Билбао Атхлетиц Билбао 201 102 36 62 384: 267
Снимите против Атлетицо Мадрид Атлетицо Мадрид 208 105 53 53 349: 268
Снимите против Атхлетиц Тетоуан Атхлетиц Тетоуан два 1 1 0 7: 5
Снимите против Бургос ЦФ Бургос ЦФ двадесет 13 два 5 41:21
Снимите против ЦА Осасуна ЦА Осасуна 81 51 17 13 178: 78
Снимите против Цадиз ЦФ Цадиз ЦФ 3. 4 24 6 4 77:24
Снимите против ЦД Алавес ЦД Алавес 3. 4 27 два 5 87:25
Снимите против ЦД Алцоиано ЦД Алцоиано Једанаест 6 3 3 28:13
Снимите против ЦД Цастеллон ЦД Цастеллон 24 18 3 3 63:18
Снимите против ЦД Цондал ЦД Цондал два два 0 0 7: 0
Снимите против ЦД Леганес ЦД Леганес 14 10 3 два 35:15
Снимите против ЦД Леонеса ЦД Леонеса 4 4 0 0 19: 3
Снимите против ЦД Логронес ЦД Логронес 18 12 4 два 37:14
Снимите против ЦД Нуманциа ЦД Нуманциа 10 7 два 1 20:10
Снимите против ЦД Тенерифе ЦД Тенерифе 29 18 6 6 61:31
Снимите против ЦД Толедо ЦД Толедо 1 0 0 1 1: 2
Снимите против ЦЕ Европа ЦЕ Европа 6 5 0 1 21: 8
Снимите против ЦЕ Сабаделл ЦЕ Сабаделл 32 22 6 4 80:33
Снимите против Келтски виго Келтски виго 118 67 19 32 269: 150
Снимите против ЦФ Ектремадура ЦФ Ектремадура 4 3 1 0 12: 1
Снимите против ЦФ Фуенлабрада ЦФ Фуенлабрада два 1 1 0 4: 2
Снимите против Цордоба ЦФ Цордоба ЦФ 18 13 4 1 43:16
Снимите против Депортиво Ла Цоруна Депортиво Ла Цоруна 97 56 19 22 202: 120
Снимите против Еција Баломпие Еција Баломпие два 1 1 0 6: 2
Снимите против Елцхе ЦФ Елцхе ЦФ Четири, пет 28 Једанаест 6 112: 41
Снимите против Еспаниол Барцелона Еспаниол Барцелона 181 108 3. 4 39 389: 203
Снимите против ФК Барселона ФК Барселона 246 97 53 97 410: 403
Снимите против ФК Барселона Б. ФК Барселона Б. два 1 1 0 1: 0
Снимите против Гетафе ЦФ Гетафе ЦФ 31 2. 3 3 5 73:27
Снимите против Гимнастика Гимнастика 10 6 два два 27:15
Снимите против Гирона ФЦ Гирона ФЦ 6 4 0 два 19:11
Снимите против Гранада ЦФ Гранада ЦФ 49 35 8 6 124: 46
Снимите против Херцулес ЦФ Херцулес ЦФ 40 33 5 два 96:26
Снимите против Подигните УД Подигните УД 32 2. 3 3 6 79:26
Снимите против Ллеида Еспортиу Ллеида Еспортиу 4 3 0 1 19: 3
Снимите против Малага ЦФ Малага ЦФ 78 51 17 10 163: 79
Снимите против Мерида АД Мерида АД 6 3 два 1 11: 6
Снимите против Олимпиц Ксатива Олимпиц Ксатива два 1 1 0 2: 0
Снимите против Понтеведра ЦФ. Понтеведра ЦФ. 12 8 два два 18:10
Снимите против Рацинг Сантандер Рацинг Сантандер 90 52 18 двадесет 193: 102
Снимите против Валлецано Раи Валлецано Раи 38 29 3 6 106: 38
Снимите против РЦД Мајорка РЦД Мајорка 66 39 12 петнаест 131: 65
Снимите против Реал Бетис Реал Бетис 113 63 24 26 242: 120
Снимите против Прави Јаен Прави Јаен 6 6 0 0 24: 4
Снимите против Реал Мадрид Цастилла Реал Мадрид Цастилла 1 1 0 0 6: 1
Снимите против Реал Мурциа Реал Мурциа 38 27 8 3 97:31
Снимите против Реал Овиедо Реал Овиедо 79 49 16 14 165: 79
Снимите против Реално друштво Реално друштво 159 86 40 32 330: 200
Снимите против Краљевска унија Краљевска унија 12 5 4 3 22:17
Снимите против Реал Валладолид Реал Валладолид 97 62 двадесет петнаест 196: 98
Снимите против Реал Сарагоса Реал Сарагоса 133 84 26 24 292: 160
Снимите против Рекреативна Хуелва Рекреативна Хуелва 12 9 1 два 26:13
Снимите против СД Цомпостела СД Цомпостела 8 4 4 0 14:10
Снимите против СД Еибар СД Еибар петнаест 12 два 1 38:10
Снимите против СД Хуесца СД Хуесца 4 4 0 0 10: 4
Снимите против СД Понферрадина СД Понферрадина два два 0 0 7: 1
Снимите против Река Сестао Река Сестао два 1 1 0 3: 0
Снимите против Севилла ФЦ Севилла ФЦ 168 92 29 48 363: 227
Снимите против Спортинг Гијон Спортинг Гијон 95 55 25 петнаест 190: 91
Снимите против Террасса ЦФ. Террасса ЦФ. два 1 1 0 7: 5
Снимите против УД Алмериа УД Алмериа 12 9 два 1 38:10
Снимите против УД Ланзароте УД Ланзароте 1 1 0 0 3: 1
Снимите против УД Лас Палмас УД Лас Палмас 68 46 петнаест 7 178: 62
Снимите против УД Мелилла УД Мелилла два два 0 0 10: 1
Снимите против УД Пајара Плаже УД Пајара Плаже 1 1 0 0 4: 0
Снимите против УД Саламанца УД Саламанца 26 17 7 два 39: 9
Снимите против УД СС Реиес УД СС Реиес два два 0 0 11: 1
Снимите против УЕ Цорнелла УЕ Цорнелла два два 0 0 9: 1
Снимите против Унионисти ЦФ Унионисти ЦФ 1 1 0 0 3: 1
Снимите против Валенциа ЦФ Валенциа ЦФ 191 101 39 51 356: 239
Снимите против Вилларреал ЦФ Вилларреал ЦФ 43 25 14 4 89:42
Снимите против Ксерез ЦД Ксерез ЦД два два 0 0 8: 0
Противници из Шведске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Малмо ФФ Малмо ФФ два два 0 0 10: 0
Противници из Швајцарске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против БСЦ Иоунг Боис БСЦ Иоунг Боис два 1 0 1 5: 1
Снимите против ФЦ Басел ФЦ Басел 4 4 0 0 10: 3
Снимите против ФЦ Лугано ФЦ Лугано два два 0 0 6: 1
Снимите против ФЦ Зурицх ФЦ Зурицх 4 4 0 0 14: 3
Снимите против Грассхоппер Цлуб Зурицх Грассхоппер Цлуб Зурицх 4 3 0 1 7: 3
Снимите против Неуцхател Ксамак ФЦС Неуцхател Ксамак ФЦС 4 два 0 два 7: 3
Снимите против Серветте Генева Серветте Генева два два 0 0 7: 0
Противници из Турске М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Бесиктас Бесиктас два 1 1 0 3: 1
Снимите против Фенербахце Фенербахце 1 1 0 0 5: 3
Снимите против Галатасараи Галатасараи 9 6 1 3 28:10
Противници из УА Емирата М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Ал Аин ФЦ Ал Аин ФЦ 1 1 0 0 4: 1
Снимите против Клуб Ал Јазира Клуб Ал Јазира 1 1 0 0 2: 1
Противници из Украјине М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Цхерноморетс Одесса Цхерноморетс Одесса два 1 1 0 2: 1
Снимите против Динамо Кијев Динамо Кијев 10 4 5 1 18:11
Снимите против Шахтјор Доњецк Шахтјор Доњецк 4 два 0 два 10: 8
Противници из Уругваја М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Пенарол Пенарол 4 1 1 два 5: 5
Противници из Велса М. ИН Д. Л циљеви
Снимите против Цардифф Цити Цардифф Цити два 1 0 1 2: 1

За игре које су одлучене на пенале, резултат након 120 минута биће укључен у поредак